Reštaurácia

Catering

Reštaurácia Centrum Vám ponúka posedenie v príjemnom prostredí s kapacitou cca. 120 osôb. Máte možnosť výberu z pestrej ponuky jedál z nášho jedálneho lístka, pričom ponuka zahŕňa popri tradičných jedlách aj múčniky, ovocné a zmrzlinové poháre, vegetariánske jedlá, delenú stravu, špeciality na rošte i flambované jedlá. K dispozícii sú aj jedálne lístky v anglickom a nemeckom jazyku.
Okrem toho ponúkame denné menu, zložené z troch druhov polievky a cca. 20-tich hotových jedál . Súčasťou ponuky je aj šalátový bar, kde si zákazník môže vybrať z bohatej  ponuky šalátov a  viacerých druhov čerstvej zeleniny.
K dispozícií je tiež široký výber nápojov z nápojového lístka a kvalitných vín z vínnej karty.
Samozrejmosťou je možnosť platby aj prostredníctvom viacerých druhov stravných lístkov – Vaša Stravovacia, Ticket Restaurant, Checque Dejeuner, atď. Od júna 2008 pribudla možnosť bezhotovostných platieb platobnými kartami.
S výnimkou termínov podávania obedov ponúkame možnosť organizovania väčších spoločenských akcií priamo v priestoroch reštaurácie, kde je k dispozícii aj tanečný parket. Pri väčších akciách sme schopní zabezpečiť full servis, zahŕňajúci aj dodávku zákuskov, slaného pečiva, torty, výzdobu priestorov, aranžovanie doplnkov v zákazníkom zvolených farbách, vrátane obrusov, sviečok, servítok, stužiek, zabezpečenie programu,  hudobnej produkcie, karaoke, atď.
 Súčasťou priestorov reštaurácie je aj denný bar s pestrou ponukou nealkoholických aj alkoholických  nápojov, s kapacitou cca. 30 osôb.