Konferenčné priestory

Konferenčné priestory

Veľká kongresová sála / galéria

Pre účely Vašich spoločenských akcií, konferencií či osláv Vašich životných jubileí ponúkame jedninečné priestory veľkej kongresovej sály, ktorá je galériou prepojená s  reštauráciou, pričom je možné oba priestory oddeliť zasúvacou stenou. Priestory disponujú kapacitou 10 – 250 osôb. Pri prepojení s priestormi reštaurácie je celková kapacita až 300 - 350 osôb.
Priestory sú vhodné pre organizovanie väčších spoločenských akcií ako kongresy, konferencie, prezentácie, firemné oslavy, svadby, venčeky, stužkové slávnosti, atď. V prípade záujmu ponúkame možnosť ozvučenia priestorov (napr. pri konferenciách, kongresoch, prezentáciách firiem ), výzdobu priestorov, aranžovanie doplnkov v zákazníkom zvolených farbách, vrátane obrusov, sviečok, servítok, stužiek,  dodávku zákuskov, slaného pečiva, torty, zabezpečenie programu,  hudobnej produkcie, karaoke, atď.
Pre potreby firemných školení, porád, atď. ponúkame tiež prenájom priestorov bez konzumácie. Pri akciách trvajúcich niekoľko dní je tu možnosť zľavy z nájmu.
Pri väčších akciách je možnosť tvorby jednotného menu pre väčší počet osôb, ale aj občerstvenia aj bez jednotného menu prostredníctvom individuálnej ponukovej služby jedál z jedálneho lístka.

Malá banketová miestnosť

Zrekonštruované, farebne príjemne zladené banketové priestory so stoličkami potiahnutými tmavohnedou kožou s kapacitou od 10 do 50 osôb, sú vhodné pre rodinné oslavy, životné jubileá, promócie, menšie svadby, schôdze organizácií, pracovné stretnutia. V prípade záujmu možnosť výzdoby priestorov, aranžovanie doplnkov v zákazníkom zvolených farbách, vrátane obrusov, sviečok, servítok, stužiek, balónov atď.
Pre potreby firemných školení, porád, atď. ponúkame tiež prenájom priestorov bez konzumácie. Pri akciách trvajúcich niekoľko dní je tu možnosť zľavy z nájmu.